رمز همگام را فراموش کردم | چگونه رمز همگام خود را بازيابي کنيم؟

براي

ثبت نام آزمون تيزهوشان نهم به دهم و همچنين ثبت نام آزمون مدارس تيزهوشان ششم به هفتم  ، داوطلبان بايستي از طريق سامانه مربوط به ثبت نام مدارس تيزهوشان نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. براي ورود به مراحل ثبت نام آزمون ورودي مدارس تيزهوشان تمامي دانش آموزان نياز به دريافت رمز همگام دارند. هر ساله اکثر دانش آموزان ششم و نهم مشکل دريافت رمز ورود همگام براي ثبت نام تيزهوشان دارند. 

نحوه دريافت رمز همگام براي ثبت نام در آزمون 

سامانه همگام براي ثبت نام آزمون تيزهوشان ، انجام هدايت تحصيلي نهم و انتخاب رشته‌ ، ثبت نام المپيادهاي دانش‌آموزي ، انجام آزمون‌هاي مشاوره‌اي و موارد ديگر کاربرد دارد. در شرايطي که بخاطر بيماري کرونا امکان حضور در مدرسه مهيا نيست، سعي داريم افرادي که مي‌پرسند

رمز همگام را فراموش کردم به صورت کامل راهنمايي کنيم.

دانش آموزان پايه ششم و پايه نهم به منظور دريافت رمز همگام تيزهوشان بايد به مديريت مدرسه خود مراجعه نموده و از طريق مديريت مدرسه محل تحصيل خود رمز همگام خود را دريافت نمايند.

رمز ورود ثبت نام تيزهوشان يک رمز شخصي بوده که از طريق مديريت مدرسه به دانش آموزان داده مي‌شود تا بتوانند وارد سامانه ثبت نام مدارس تيزهوشان شده و مراحل ثبت نام در آزمون ورودي تيزهوشان را انجام دهند. 

رمز همگام را فراموش کردم ، بازيابي رمز همگام

براي بازيابي رمز همگام بايد از طريق مدير مدرسه يا مسئول سامانه همگام آموزش و پرورش ناحيه خود اقدام کنيد. افرادي که مي‌گويند رمز همگام را فراموش کردم. متاسفانه خودشان راهي براي بازيابي رمز عبور در سامانه همگام را ندارند. مگر اينکه اينکه رمز همگام ذخيره شده باشد.

ورود به سامانه ثبت نام آزمون تيزهوشان با کد همگام

پس از اينکه دانش آموز کد همگام ثبت نام تيزهوشان خود را دريافت نمود بايد با وارد کردن کد همگام ورود به سايت ثبت نام تيزهوشان و همچنين کد ملي خود وارد مراحل ثبت نام آزمون ورودي مدارس تيزهوشان کشور شود.

دانش آموزان و والدين بايد توجه داشته باشند که رمز دريافت شده را بدرستي در داخل سايت ثبت نام تيزهوشان وارد نمايند زيرا اگر چندين بار اين رمز را به اشتباه وارد نمايند ورود به سايت تيزهوشان براي مدتي امکان پذير نخواهد بود.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: همگام ,تيزهوشان ,آزمون ,دريافت ,دانش ,مدرسه ,دانش آموزان ,مدارس تيزهوشان ,فراموش کردم ,مديريت مدرسه ,آزمون تيزهوشان ,طريق مديريت مدرسه ,ورودي مدارس تيزهوشان ,آزمون ورودي مدارس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کرکره برقی ديزاين خاص ضرایب بالا در بازی انفجار شرکت ها و بنگاه های فروش سمعک گروه صنعتی ایران ویرا ازدواج ايراني اطلاعات پزشکی و سلامت فارکس حرفه اي آموزش وردپرس به صورت کاملا رايگان ! kebar